Skip to main content

Can Akademi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığının temel görevi, sektöründeki bilgi ve tecrübesini hizmet verdiği kurum ve kuruluşlara, öğrencilerine aktararak eğitim ve öğretime yapacakları yatırım için ‘zaman kaybetmeden’ profesyonel destek almalarını sağlamaktır. Ekibindeki uzman kadrosunun ve bölgesel çözüm ortaklarının etkin ve koordinasyonlu çalışmaları neticesinde bugüne kadar birçok projeye imza atan Can Akademi, öğrencilerinin yurtdışı eğitimlerinin başarılı ve etkin bir şekilde yönetilmesinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

2011 yılından bugüne kadar Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Avustralya, Avusturya, Macaristan, Malta, Polonya, Rusya ve Almanya gibi eğitim devlerine öğrenci gönderen akademi, tam akreditasyonlu, dünya çapında kabul gören, ülkemizde de YÖK tarafından tanınan üniversiteler ile işbirliği içerisindedir. Stratejik ortaklarıyla birlikte, Türkiye’de İstanbul ve Kocaeli, İngiltere’de Londra, Avusturya’da Viyana, Rusya’da St.Petersburg, Macaristan’da ise Budapeşte’de faaliyet gösteren akademi, öğrencilerine en etkin çözümü “Eğitim Bir Yaşam Tarzıdır!” parolası ile sunmaktadır.

Uzmanlık alanı “Akademik Yurtdışı Eğitim” olan Can Akademi; bölgesel partnerleri ile öğrencilerine her zaman yakın olarak, en iyiyi en yeniyi en kısa sürede ve uygun koşullarda vermeyi, kendini ve öğrencilerini sistematik olarak sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır.


Can Akademi, TS-EN-ISO 10002-2004 “Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi” ve TS-EN-ISO 9001-2015 “Kalite Yönetim Sistemi” belgelerine sahip akredite bir kurumdur.


  1. Can Akademiyi tercih eden öğrenciler, eğitimleri süresince karşılaşabilecekleri her türlü sorunlarında, bize ya da yurtdışındaki temsilcilerimize telefon ve internet marifetleriyle kolayca ulaşabilirler.
  2. Öğrencilerimizi eğitimleri süresince asla yalnız bırakmıyoruz; akademik ve  en geniş danışmanlık desteğini  sunuyoruz.
  3. Öğrencimizin beklentilerini ve mevcut şartlarını göz önünde bulundurarak eğitim hedeflerine en uygun çözümü öneriyoruz.
  4. Yurtdışı Eğitime akademik açıdan gerçekci bakıyoruz, adımlarımızı sağlam atıyoruz. Olmayacak boş vaatler vermiyoruz!
  5. Can Akademi, yurtdışı eğitim tecrübesi bulunan akademisyenlerle hizmet vermektedir.
  6. Dünyanın en kaliteli dil okulları ve üniversiteleriyle işbirliği içerisindeyiz.
  7. Bize 7/24; tüm iletişim seçeneklerimizden ulaşabilirsiniz.
  8. Vize başvurularınızı hazırlıyor, sonuç odaklı çalışıyoruz.
  9. Eğitim alacağınız ülkede en ekonomik konaklama ve yaşam alternatiflerini sunuyoruz.
  10. Siz sadece hangi programı okumak istediğinize karar verin. Sizi dünyanın en seçkin üniversitelerinde en cazip fiyat garantisiyle eğitim almaya davet ediyoruz!